József Mondá Máriának

December 24.-én délután 5 órától tartottuk a Nivegy ház – Margaréta Játékszín első előadását, Rumi Laci rendezésében és főszereplésével a balatoncsicsói templomban.

A hőmérséklet és a hangulat karácsonyi (bent sokkal hidegebb volt a kinti 10 foknál), a próba kicsit kevés, a lelkesedés nagyon sok, a teltházból, a tapsból és a mosolyokból ítélve a siker elsöprő volt.

Köszönjük a közreműködést az összes szereplőnek, gyerekeknek és felnőtteknek (angyaloknak, pásztoroknak, városlakóknak, királyoknak, Heródesnek és Máriának), köszönjük a szülőknek és különösen Veiner Verának a mindenféle segítséget, József Atyának az anyagi támogatást és az áldást.

A nyárra nagy színházi, bábszínházi terveink vannak, várunk majd kicsiket és nagyokat a játszani a Margaréta Játékszínbe, a veszprémi Kabóca Bábszínház művészeivel együtt.