Lego-Robotépítő És Programozó Tábor Balatoncsicsón

Idén nyáron, július végén a felújított plébánia épületének nagyterme egy rendhagyó foglalkozásnak adott helyet. Idén először, de nem utoljára került megrendezésre a lego-robotépítő és –programozó tábor Balatoncsicsón, a NivegyHáz Alapítvány szervezésében.

A tábor 5 napon keresztül zajlott, minden reggel 8-tól kezdődően, egészen délután 4 óráig. A napközis tábor lehetősége még júniusban került meghirdetésre a helyi általános iskola felső tagozatában, melyre összesen 15, az informatika iránt érdeklődő gyerek jelentkezett lelkes résztvevőnek. A tábor ötletgazdája és vezetője Hollósy Szabolcs volt, aki lego-készleteit és szabadidejét nem sajnálva vezette be az érdeklődőket a legorobotok elképesztő világába.

lego

A teljes cikk elolvasható a blogunkon: Lego-Robotépítő És Programozó Tábor Balatoncsicsón