Nivegy ház megnyitó – adventi mulatság 2016. december 03.

Régóta várunk erre a napra. December 3-án, szombaton délután hivatalosan is használatba vesszük a Nivegy házat, a Norvég Alap és a Forster Központ segítségével felújított balatoncsicsói plébániát. Erre az eseményre várunk, várjuk szeretettel családjával együtt.

A hivatalos program az adventi mulatság lesz,

13.30-17.00 között helyi termék bemutatóval és vásárral, gyerekprogramokkal, kézműves foglalkozásokkal, lovas-kocsizással, házi süteményekkel, forralt borral és sok beszélgetéssel, négy helyi civil szervezet szervezésében (Nivegyház Alapítvány, Örökségünkért Egyesület, Balatoncsicsó Fennmaradásáért Alapítvány, Balatoncsicsói Német Nemzetiségi Önkormányzat).

17.00 óra után a program kötetlen beszélgetéssel, játékkal folytatódik a Nivegy házban, de választhatjátok az orgonakoncertet is az óbudavári templomban.

Várunk szeretettel!!!