Tagyon Birtok Baráti Társaság

Barátoktól Barátoknak!

Tagyon Birtok Baráti Társaság

Címünk

8272 Tagyon

Nyitva tartás

máj. 1 - szept. 15. csütörtök- vasárnap: 12.00-20.00

Reméljük, hogy mindenki, aki ellátogat hozzánk, boldogan tölti el nálunk az idejét! Ez a gondolatunk mindenre kiterjed, amivel foglalkozunk. Baráti fogadtatás. Kiváló borok. Ételek, melyek nem csak az érzékeinkre, de a lelkünkre is hatnak. Ezen a mesés birtokon szőlőt, zöldséget, gyümölcsöt termesztünk, hogy bort és egyéb kézműves termékeket készíthessünk. Reméljük, hogy Te is annyira megszereted ezt a környéket, mint mi.

  • Falusi vendégasztal szolgáltatás a helyben megtermelt zöldségekből és gyümölcsökből, házi készítésű ételekkel.
  • Gasztro kultúra, Természeti szépség, Aktív kikapcsolódás és Mediterrán hangulat a Balaton-felvidék egyik legszebb vidékén…

A terület, a Balaton-felvidéki és Balatonfüred-Csopaki borvidék találkozásánál fekszik, mely több száz kis kézműves borászatot foglal magában. A helyi gazdákkal folyamatos kapcsolatban állunk, és saját válogatással rendelkezünk, a környék legszebb boraiból, mely mára több száz különféle tételt jelent, az egyszerű fröccsboroktól, a különlegességekig.

Az evés-iváson kívül, ezen a gyönyörű környéken, rendszeresen szervezünk kirándulást, bicikli túrázást, vitorlázást.

Ha neked is hasonló az érdeklődési köröd: szereted a jó bort, a szép magyar tájat, szívesen kimozdulnál a négy fal közül, kertészkednél, vagy csatlakoznál túráikhoz, akkor keress minket bátran…